لایسنس ارزان اقتصادی بهترین آنتی ویروس ها

صفحه نخست

محصولات امنیتی پادویش

بهترین نرم افزار امنیتی شامل آنتی ویروس، فایروال و مدیریتیکپارچه و امن قابلیت‌های دستگاه

 • آنتی ویروس اندروید پادویش

  فروش ویژه
  ۵۰۰,۰۰۰ ریال۲,۳۳۴,۰۰۰ ریال

  ضد سرقت

  به واسطه سیستم ضد سرقت تلفن همراه با معرفی شماره سیم کارت شخصی معتمد در گوشی همراه تان در صورت مفقودی یا سرقت، امکان کنترل از راه دور گوشی تان فراهم می باشد. شما می توانید از راه دور آژیر هشدار را فعال کرده، اطلاعات گوشی تان را پاک کرده، گوشی خود را قفل نمایید و یا از موقعیت مکانی که گوشی در آن قرار دارد مطلع شوید.

   

  آنتی فیشینگ

  متاسفانه وجود صفحه های فیشینگ این روزها بسیار زیاد شده است و کلاهبرداری های زیادی به صورت اینترنتی از کاربران صورت می گیرد. به واسطه ویژگی آنتی فیشینگ در آنتی ویروس موبایل تمامی درگاه های پرداخت در تلفن همراه کاربر بررسی شده و در صورتی که درگاه پرداخت ایمن نباشد به کاربر هشدار می دهد.

  انتخاب گزینه‌ها
 • امنیت کامل ویندوز پادویش

  فروش ویژه
  ۱,۵۹۰,۰۰۰ ریال۷,۵۱۱,۰۰۰ ریال

  حالت بی صدا

  یکی از قابلیت های آنتی ویروس پادویش حالت بی صدا است. این قابلیت در زمان استفاده از نرم افزارهای حساس و یا اجرای بازی ها کاربرد دارد. در حالت بی صدا با اعمال زمانبندی، هیچ پیامی از سمت آنتی ویروس پادویش نمایش داده نمی شود. پس از زمانبندی همه تنظیمات به حالت عادی بر می گردد. برای تنظیمات این قابلیت می توانید به منوی سمت راست نرم افزار، بخش ابزارها مراجعه نمایید.

   

  شبکه پردازش ابری

  قابلیت ابری یکی دیگر از ویژگی های آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل می باشد. از طریق این قابلیت کاربران سراسر نقاط کشور در برابر ویروس های مختلفی که در مکان های مختلف کشور شناسایی شده اند ایمن می شوند. تا کنون بیش از یک و نیم میلیون کاربر پادویش به این شبکه ابری متصل و ایمن شده اند.

  انتخاب گزینه‌ها
 • پادویش خانواده (Parental Control)

  ۱,۰۴۲,۰۰۰ ریال۳,۹۴۳,۰۰۰ ریال

  امروزه زمان زیادی از وقت فرزندان ما با گوشی و تبلت سپری می شود. بازی با گوشی و فعالیت در فضای مجازی به تفریح کودکان تبدیل شده است. بزرگترین چالشی که در این میان گریبان گیر خانواده ها شده است مدیریت بر فعالیت فرزندان در فضای مجازی می باشد. نرم افزار پادویش نسخه پرنتال کنترل یک اپلیکیشن بسیار کاربردی برای کنترل و نظارت بر فعالیت فرزندان در فضای مجازی با تلفن همراه می باشد.

  انتخاب گزینه‌ها

محصولات امنیتی ESET

تمام دستگاه های شخصی و خانوادگی تان را ایمن کنید.

آنتی ویروس ESET سازمانی

فروش عمده با قیمت مناسب برای سازمان ها و مدیران شبکه