لایسنس ارزان اقتصادی بهترین آنتی ویروس ها

سؤالات متداول

محصولات پادویش

آیا می توان لایسنس های پادویش را به دستگاه دیگری منتقل کرد؟

بله؛ با ثبت کد لایسنس در سایت امن افزار، می توانید فعالسازی دستگاه را لغو کرده و دوباره روی دستگاه دیگری که سیستم عامل مناسب لایسنس را داشته باشد فعال نمایید.

امنیت کامل پادویش مناسب چه سیستم عامل هایی است؟

نسخه امنیت کامل پادویش فقط بر روی سیستم عامل ویندوز فعال می شود. با تهیه این نسخه، ضد باجگیر پادویش را هم در اختیار دارید و نیازی به خرید مجزا وجود ندارد.

به زودی نسخه لینوکس نیز در دسترس کاربران قرار می گیرد.

چرا قیمت لایسنس پادویش یاسین ارزان است؟

یاسین نماینده رسمی فروش محصولات پادویش است و این محصولات را بدون واسطه عرضه می کند.

با توجه به ماهیت غیر تجاری یاسین که هدفش تقویت کاربران ارزشی در بستر فضای مجازی است، سود مادی برای خدمات در نظر نمی گیرد و به همین دلیل لایسنس ها را حتی از سایت رسمی پادویش هم ارزان تر عرضه می کند.

آیا پادویش قابل اعتماد هست؟

محصولات امنیتی پادویش آزمایش های بین المللی مربوط به آنتی ویروس ها را گذرانده و گواهی های معتبری در این زمینه دریافت کرده است.

محصولات سازمانی پادویش نیز در بسیاری از نهادهای دولتی و شرکت های بزرگ در حال استفاده است.

بعضی برندهای ایرانی که به عنوان آنتی ویروس بومی فعالیت دارند، فقط یک قالب فارسی برای موتورهای خارجی درست کرده اند و از سرورهای خارجی به روز می شوند، اما پادویش یک آنتی ویروس کامل و در حال رشد است که پشتیبانی آن توسط شرکت امن افزار انجام می شود و کاملا قابل اطمینان است.

محصولات ESET

اگر لایسنس را گم کنم دوباره برایم ارسال می‌کنید؟

بله. لایسنس شما در بخش کاربری قابل مشاهده است، در صورت نیاز می توانید با ثبت تیکت پشتیبانی و ارائه مشخصات خرید، درخواست خود را ثبت کنید تا لایسنس برایتان ارسال شود.

البته توجه داشته باشید که اگر با گم شدن لایسنس، اگر دستگاه دیگری با آن فعال شود و تعداد دستگاه های فعال از مقدار مجاز فراتر رود، لایسنس توسط شرکت ESET باطل شده و به هیچ عنوان قابل بازیابی نمی باشد.

لایسنس های ESET بعد از نصب دوباره سیستم عامل هم فعال می شود؟

اگر بعد از فعالسازی لایسنس، نام دستگاه را اعلام کرده و گارانتی فعال شده باشد، می توانید بعد از نصب دوباره سیستم عامل هم با همان نام دستگاه را دوباره فعال کنید و مشکلی در استفاده دوباره از لایسنس نخواهید داشت.

آیا لایسنس های ESET یاسین اصل هستند؟

لایسنس های ارائه شده توسط یاسین کاملا اصلی (اورجینال) هستند و تمام مراحل دانلود و نصب نرم افزار، فعالسازی لایسنس و به‌روزرسانی‌ها مستقیما از سایت رسمی ESET انجام می گیرد و هیچ سرور واسطه ای وجود ندارد.

چرا قیمت لایسنس ESET یاسین ارزان است؟

لایسنس هایی که در این سایت ارائه می شوند، به صورت عمده و با تعداد بسیار بالا و تعرفه های اقتصادی خریداری شده و مدت زیادی طول می کشد که به فروش برسد. به همین دلیل، با نرخ قدیمی ارز قیمت گذاری شده و با سود کم فروخته می شود. قیمت ها تا اتمام سری های قدیمی خرید تغییر نمی کند.

دلیل دیگر ارزان بودن لایسنس ها این است که ESET لایسنس های مناطق مختلف جغرافیایی را با تعرفه های قیمتی متفاوت قیمت گذاری می کند و خاورمیانه یکی از بالاترین تعرفه ها را دارد. لایسنس های یاسین مربوط به افغانستان می باشد که قیمت بسیار پایین تری دارد.

توجه داشته باشید که به دلیل همین موضوع، باید هنگام فعالسازی، کشور افعانستان را انتخاب نمایید تا فعالسازی انجام شود. هر چند ممکن است به دلیل محدودیت های تحریمی، باز هم لایسنس فعال نشود و نیاز به تغییر آی پی رایانه ی خود داشته باشید.

لایسنس ESET Multi Device روی چه سیستم عامل هایی فعال می شود؟

لایسنس های ESET نسخه های نصب شده روی تمام سیستم عامل های رایج (Windows, Android, Linux, Mac) را فعال می کنند.
البته توجه داشته باشید که لایسنس اندروید نیز در سایت ارائه می شود که قیمت پایین تری دارد.

برای استفاده از لایسنس های Multi Device به تعداد دستگاه های فعال شده توجه فرمایید. اگر تعداد دستگاه فعال شده بیشتر از تعداد لایسنس باشد، لایسنس باطل شده و به روز رسانی تمام دستگاه ها مختل خواهد شد.

آیا می توانم لایسنس ESET خریداری شده را دیرتر فعال کنم؟

لایسنس های ESET که در این سایت ارائه می شود، به صورت عمده خریداری شده و توزیع می شود. به همین دلیل به صورت آماده استفاده به دست شما می رسد و اعتبار آن از لحظه ی تحویل به شما محاسبه شده و قابلیت نگهداری ندارد.

علاوه بر این، لازمه ی فعال شدن گارانتی لایسنس این است که تا ۴۸ ساعت پس از تحویل، روی دستگاه های مورد نظر فعالسازی انجام شود.

بهتر است لایسنس را فقط زمانی که نیاز به استفاده دارید خریداری کرده و بلافاصله فعالسازی را انجام دهید.

چه مدت بعد از خرید، لایسنس ESET را دریافت خواهم کرد؟

اگر خرید لایسنس در ابتدای روز کاری صورت گیرد، تحویل نیز در همان روز خواهد بود و خریدهای بعد از ظهر هر روز، در اولین روز کاری پس از خرید شما فعال شده و از طریق ناحیه کاربری همین سایت و همچنین ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

به ندرت اتفاق میافتد که تحویل لایسنس به دلیل تداخل تعطیلات شمسی و میلادی، دو روز کاری طول بکشد که بسیار نادر است.